Goma dhe fellge

Shitet nga: Lidaf 12 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat dhe rrotat alu per fiat apo vw me kater bira.Avon 205/45/16 ne viber apo tel 045676579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim