Goma dhe fellge

Shitet nga: Lidaf 12 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 185/55/14 per fiat punto me alu fellge origjinale. tel ose viber 045 67 65 79
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim