Goma dhe fellna

Shitet nga: fadil krasniqi 10 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me ni qmim shum te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim