Goma dhe fellne për golf 5 touaran sharan 205/..

Shitet nga: Autostar 23 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dhe fellne per golf 5 touaran sharan audi atj
goma te reja
kiki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim