Goma dhe fellne 15

Shitet nga: Jakup 29 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me dimension 195/60R15, te perdorura vetem 7000KM.
Fellnet Lardini mjaft te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim