Goma dhe fellne 19 për Audi A8 origjinale

Shitet nga: Fatosi 14 Tet 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

970 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne se bashku me goma për audi a8

Fellnet janë 19 dhe origjinale te audi a8

Blerës me kontaktoni ne email fatosb@gmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim