Goma dhe fellne per Citroen dhe Peugeot

Shitet nga: Goma dhe fellne per Citroen/Peugeot 08 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4x goma dimri m+s dhe fellne origjinale 15' per Citroen dhe Peugeot. Gomat po ashtu dhe fellnet jane ne gjendje shume te mire. Shih foton.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim