Goma dhe fellne per te gjith llojet e veturave

Shitet nga: goma dhe fellne 02 Sht 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per VW AUDI OPEL BMW RENAULT CITROEN PEUGEOT MERCEDES FORD. po ashtu kem edhe goma te kamionve.
shes goma te ardhura nga zvicrra me shumic dhe pakic te gjitha llojet e gomave numer: 15 16 17 .... Te veres dhe dimrit
po ashtu edhe fellne komplet me numer:14 15 16 ....
per me shum kontaktoni ne numrin:044-312-094
ndrrimi i mundshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim