Goma dhe fellne

Shitet nga: avni 21 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat dhe fellnet e aluminit bashk.jan te veres ne gjendje te mir.te veres.me dimenzione 195/65/15. 4 copa4 strafa,per opel.100 eu fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim