Goma dhe fellne

Shitet nga: goma dhe fellne 22 Maj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per vetura dhe kamijona, te ardhura nga zvicrra goma per te gjith llojet e veturave: AUDI PASAT FIAT BMW MERSEDES RENAULT etj.
te gjitha llojet e gomave te dimrit dhe te veres. Nr: 15 16 17 18 me shumic dhe pakic.
po ashtu edhe fellne nr: 14 15 16 17 ndrrimi i mundshem.
gjindemi ne komoran magjistralja:prishtin-pej.
per me shum kontaktoni ne nr: 044-312-094.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim