Goma dhe rrota

Shitet nga: Djuk 15 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 215/55/16 dhe fellne 5x112 ET42 per VW, Seat, Audi, Mercedes, Skoda...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim