Goma dimnit 16

Shitet nga: Bajram Thaqi 02 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 205. 55. 16
DY GOMA JANE TE PERDORNE VETEM 3 MUJ DHE JANE TE VITIT 2014
DHE DY GOMA JANE TE PERDORNE 3 VITE VETEM NE SEZON DIMNIT
DHE JANE TE VITIT 2011
Mund te thirrni edhe ne viber
+37744297727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim