Goma dimri + fellne alumini 245/50/18

Shitet nga: Valon 05 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten katër goma dimri të njëjta M+S me gjithë fellne alumini 18 të cilat i kam sjellë vet nga Gjermania
Gomat jan ne gjendje të shkëlqyeshme dhe janë përdorur vetëm një sezone.
Për me shume ne 044 434 044

Tags:
Goma dimri guma xhip gjip m+s
245-50-18 245 50 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim