Goma dimri 165-65-15 me bandasha per golf 5

Shitet nga: Lorik 24 Tet 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri 165-65-15 me bandasha per golf 5 Jane me gjendje shum te mir dhe te ruajtura

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim