Goma dimri 2 copa

Shitet nga: Mentor 29 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te tigarit 185-70-R14 jan te perdorura vetem 15 dite jo me shume. Gomat jan me bandasha gjysem felge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim