Goma dimri M+S 15

Shitet nga: donart 16 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri M+S madhsia 15 me
fellne jane te perdorura shume pak dhe jan shume te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim