Goma dimri R/16 e tjera

Shitet nga: braha 10 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri te ndryshme prej nr-12 -18
po ashtu disa lloje te fellgave
Montimin e keni gratis
ju mirrpesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim