Goma dimri dhe bandazh

Shitet nga: goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma dimrit te reja
195/65/R15 2013
made in germany michelin per me shum info na telefononi ne nr 049 139 599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim