Goma dimri madhesia: 235/65R17

Shitet nga: Linda 01 Jan 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 GOMA DIMRI PER SUV

Te kaluara: 1,000 kilometra, perfshire dhe zingjiret e paperdorur.

Prodhuesi: BRIDGESTONE

Tipi: BLIZZAK

Madhesia: 235/65R17

Gjendja: shume e mire

Çmimi i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim