Goma dimri per ford me pes vrima me bandash hekuri

Shitet nga: besim 21 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205-55-16 foto postohen me vone
viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim