Goma dimri

Shitet nga: liridon 10 Nën 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat michelin te dimrit, te perdorne shum pak 205-50-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim