Goma dimri

Shitet nga: Avgustin 06 Nën 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit mebandash jan shum te mira 14 jan te ardhura nga Austria arsyja qe pi hjeki eshte se nuk me duhen 185- 65- 14 pres bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim