Goma dimri

Shitet nga: isuf 19 Nën 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kater gomat e dimrit 195/65/15 coll gomat jane te balancuara nuk dridhin,jane ne gjendje te rregullt fizike pa gunga, cmimi 100 euro i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim