Goma dimri

Shitet nga: Besim 29 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit, te perdorura 195 x 65 x 15, me bandashe + kapake(origjinal) + shtrafa (20 cope), nuk jane te demtuara. Mund te thirrni ne telefon nga ora 15:00 deri ne ora 19:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim