Goma dimrit golf 4 M+S 205.55.16

Shitet nga: Privat 26 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat jan komplet 4 M+S me bandash te qelikut dhe rrotkapne te vw golf bora etj jan pak te perdorura 205.55.16 .Kontaktoni ne nr 049771039 prej ores 8:00 - 16:00 qdo dit prej te henes deri te shtunen. Ose nese i porositni mi mar telefono ne nr 044640631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim