Goma dimrit gollf 4

Shitet nga: Sevdaim 24 Nën 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh gomat e dimrit me bandash nr 14 dy guma jom te mira dy jo edhe qaq po per kit dimen bajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim