Goma dimrit me bandasha per Golf 4 205.55.16

Shitet nga: Privat 14 Dhj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 4 copa te njejta M+S me bandasha te hekurit dhe rrotkapne per golf 4 ,bora , bettle etj jan nr 205.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim