Goma dimrit me bandasha per Golf 4 M+S 205.55.16

Shitet nga: Privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 4 copa te njejta me bandasha te hekurit dhe rrotkapne per golf 4 , bora etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim