Goma dimrit me fellne

Shitet nga: Kastriot 30 Nën 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 gomat e reja të dimrit me fellne 17she per bmw x5 me dimesnione 235x65x17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim