Goma dimrit per Gollf 5

Shitet nga: Mentor 17 Jan 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit 195.65.15 per gollf 5 sapo te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim