Goma dimrit si treja 185.60.14

Shitet nga: agron 16 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater ose dy goma sava gati si treja 185.60.14. 30 ero copen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim