Goma kamjon te gjitha llojet

Shitet nga: Fatos 04 Maj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te importuar nga zvicera
dimensionet te gjitha
315\80\22.5
315\70\22.5
385\65\22.5
385\55\22.5
12\ 22.5
205\75\22.5
e shum numra tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim