Goma komplet per golf 3 65 euro GOMA TE VERES -98

Shitet nga: goma 21 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
komplet gomat ne gjendje te mir profili 185.60.r14 gudjer origjinal per golf 3 amo bajn edhe per tjera veturaqmimi FIX 65 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim