Goma lloje te ndryshme Nga Zvicra

Shitet nga: Faton 09 Qer 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Goma te Dimerit 15 ose 16 Zoll Komplet me Fellne apo Bandash nga Zvicra per Golf 5,Golf 4, Passat, Touran
Mund te kontaktoni Edhe ne e Viber 044 67 63 67. Swiss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim