Goma me Bandash 195X65\15

Shitet nga: Nesi 13 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Gomat me Bandash me dimensione 195X65\15 te dimrit me 5-Bulona Bandasht kontakt nr;044-172-933 nga ora 08;00 deri ne 16;00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim