Goma me Bandash 195X65\15

Shitet nga: Nesi 12 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat me bandash me dimensione 195X65\15 me 5-bulona bandasht te dimrit kontakt 044-172-933 nga ora 08;00 deri 16;00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim