Goma me bandash 15tshe për Golf 4

Shitet nga: Petri 17 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 4 gomat dhe 4 bandasht gomat jan të dimrit jan të mira jan 15tshe për Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim