Goma me bandash 175/70 R13 SPORTIVO

Shitet nga: Nehati 06 Jan 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

81 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma te reja per dimer te paperdorura me bandash ,te ballansuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim