Goma me bandash per tauran, golf 5, audi , passat

Shitet nga: xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 195 / 65 / 15 me bandasha per tauran, golf 5, audi A3, passat jon ardh dje nga zvicrra te perdoruna vetem 1 muaj i jap me garancion jon 4 goma me bandasha te balancuara, po ashtu i kan edhe rrotkapset original 15she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim