Goma me bandash

Shitet nga: Adnan 14 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me bandash per vw (golf4,5) etj, dimensioni 175/80 14.
Mund te kontaktoni edhe viber +37745374498.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim