Goma me bandasha 205.55.16

Shitet nga: Besim 16 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
guma e bandasha 205.55.16 me rreth per Fellne ni vit perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim