Goma me bandasha 15inq golf 4 audi a3

Shitet nga: Nexhat 31 Tet 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim