Goma me bandasha M+S 185/65 R 15

Shitet nga: Naser 12 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat me bandasha dhe rrotkapne te ardhura nga gjermania te pa perdorura ne Kosovë.Qmimi 180 euro dhe qmimi mund te jetë i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim