Goma me bandasha per smart

Shitet nga: Arsim 04 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sapo ardhur nga zvicrra 80% te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim