Goma me bandazhe

Shitet nga: Rrustemi 23 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me bandazhe,madhesia 16',origjinal,aresyja e shitjes e kom shit veturen,
nuk i ndaj i shes komplet 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim