Goma me c

Shitet nga: goma 11 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me C
195 x70x15c 2 copa
205x65x15c 2 copa
225x75x16c 2 copa
235x65x16 c 8 copa
255x50x19 8copa
245-70 - 17.5 6copa
265-70 - 19.5 6copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim