Goma me fellne

Shitet nga: fattosi14@hotmail.com 30 Gsh 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me bandazhe 18 ,cmimi :300
Kufer per vetur\: 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim