Goma me fellne dy par shum Te mira

Shitet nga: Goma me fellne 10 Gsh 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy par Goma me fellne
255/50/18 qmimi 420€
225/55/16 qmimi 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim