Goma me fellne per Golf 4

Shitet nga: Fatmir 18 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma 205 / 55 / R16 per golf 4
jan fellne origjinal te golf 4-shit.
per me shum informata na kontaktoni ne numrin 045-509-100.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim