Goma me fellne per Mercedes A clas

Shitet nga: ***** 29 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te reja te veres per me shum info kontakto 044168374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim